Yunanistan’da Giannis Antetokounmpo Şoku!

0
1237

Eurobasket’in ddialı ülkelerinden biri olan Yunanistan‘ın süper yıldızı Giannis Antetokounmpo dizindeki sakatlık nedeniyle şampiyonada yer alamayacağını açıkladı.

22 yaşında ve 2.11 metre boyundaki Nijerya asıllı Yunan forvet, Çin’de Milwaukee Bucks yöneticileri yaptığı görüşmeler ve kontrollerin ardından fiziksel olarak problemleri olduğunu belirterek, Eurobasket’te oynayamayacağını açıkladı.

Yunanistan Milli Takımı’nda oynayamayacağını üzülerek duyuran Antetokounmpo, ‘‘Hazırlık dönemi süresince kendimi zorladım. Acımıyormuş gibi davranıp, oynamaya hazırmışım gibi göstermeye gayret ettim. Oynayabilmek için çok çaba gösterdim ancak ağrılarım buna izin vermedi. Çin’de bulunan Milwaukee Bucks sağlık ekibi tarafından bana yaptırdıkları egzersizleri uygulayamadım. Dizimdeki acı beni daha ilk saniyelerde durmaya zorladı. Diz problemlerim için olabildiğince fazla çalışacağım. Bu benim hayatımda yaşadığım en büyük hayal kırıklığı. Takım arkadaşlarıma ve coachuma Eurobasket için tüm kalbimle başarılar diliyorum. Benim için Milli Takım her zaman favorim olmuştur ve o formayı giyememek gerçekten çok üzücü.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz