Real Madrid Sergio Llull ‘un Yerine Transfer Yapmayabilir

0
3538
Sergio Llull
Sergio Llull, değnekleri çabuk attı

İspanya milli takımının Belçika ile oynadığı hazırlık karşılaşmasında sakatlanan ve de en iyi ihtimalle 7 ay potalarda uzak kalacak olan Sergio Llull ‘un boşluğunun nasıl dolacağı merak konusu.

İspanya milli takımının tek kozu olmasa da Real Madrid’in ‘deniz feneri’ olduğunu yazan Marca gazetesi Sergio Llull yerine gelebilecek oyuncuları masaya yatırdı.

Gazete 82 maçın 40’ında sahanın en iyi oyuncusu olan Llull ‘un boşluğunu doldurmak için Real Madrid’in mutlaka sözleşme imzalamasına gerek olmadığını yazdı.

Piyasada kalan az sayıda oyuncuların artık bütçe konusunda kulübü zorlayıcı nitelikte olduğunun altı çizilirken, akla gelen ilk ismin Baskonia ve Unicaja Malaga’nın da halen istediği Jayson Granger olduğu, Dontaye Draper’ın ‘Yama’ olabileceği ancak Real Madrid’in geçen yıl Sergio Rodriguez NBA’e gittiğinde takımda iyi performans gösteremediği belirtildi.

Brad Wanamaker pahalı

Tyrese Rice ‘ın Barcelona tarafından ezeli rakibine bırakılmayacağını, Brad Wanamaker ‘ın da yüksek ücreti nedeniyle Real Madrid’in tercih etmekten vazgeçebileceğinin vurgulandığı haberde, Sergio Lllull ‘un boşluğunun daha fazla süre alacak Luka Doncic ve bu yıl çok önemli bir fırsat yakalayan Campazzo ile doldurulabileceği yazıldı.

Yine Marca gazetesinde topu karşı sahaya taşımada Fabien Causeur ve Rudy Fernandez ‘in ihtiyaç duyulduğunda kullanılabileceğine işaret edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz