Ergin Ataman: Hiçbir Oyuncunun Böyle Oynamaya Hakkı Yok

0
0

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi‘nde 12. hafta maçında Banvit’e 99-77 mağlup olan Anadolu Efes’te coach Ergin Ataman karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli coach, oyuncularının performansından memnun olmadığını dile getirirken, hiçbir oyuncunun böyle oynamaya hakkı olmadığını söyledi.

Ataman, “Ağır bir mağlubiyet bizim açımızdan. Takımın son derece dirençsiz ve isteksiz bir görüntüsü vardı sahada. Gerekli tedbirleri alacağız. Anadolu Efes’te hiçbir oyuncunun bu tarz bir görüntü vermeye hakkı olamaz, eğer bu formayı giyiyorsa. Son iki haftada, geçen hafta İstanbul Büyükşehir Belediye mağlubiyeti, bugün Banvit mağlubiyeti, ikisi de çok ağır. Euroleague’de Cuma günkü performansımızdan sonra bugün çok daha farklı bir Efes bekliyorduk hepimiz. Ama bunu anlamakta zorluk çekiyorum. Ben de yeniyim, oyuncularla yeni tanışıyorum ama benim için de bu isteksizlik ve dirençsizlik çok büyük bir sürpriz oldu. Ama gerekli tedbirleri alacağız.” dedi.

Vladimir Stimac ise, “Banvit’i tebrik ederim. Söyleyecek çok fazla bir şey yok. Çok kötü bir maç çıkardık. Çalışıp kendimizi geliştirmeliyiz ve daha iyi olmaya çalışmalıyız.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz