Dino Radja’dan Eurobasket Tepkisi!

0
681

Eurobasket 2017’de Son 16 turunda Rusya’ya 23 sayı farkla yenilerek elenen Hırvatistan‘da hayal kırıklığı yaşanırken, hesaplaşma süreci erken başladı.

Hırvat basketbolun efsane isimlerinden Dino Radja, başarısızlıktan dolayı son derece kızgın olurken, önemli açıklamalarda bulundu.

Aynı zamanda Hırvatistan Basketbol Birliği’nde Uzman Konseyi Başkanlığını da yürüten Radja (50), ”Bir çiçek bazen açamaz ya. Ben şu anda kendimi öyle hissediyorum. Her zaman kenarda beklemenin oynamaktan daha zor olduğunu düşünürdüm. Ancak şimdi sadece ne kadar güçsüz olduğumu gördüm” dedi.

Bu arada Hırvatistan Basketbol Federasyonu Başkanı Stojko Vrankovic ise ”Bu iyi bir sonuç değil, ancak hızlı bir şekilde bu konuda yorum yapmayacağım. Birkaç gün sonra daha detaylı konuşacağız ve nerede olduğumuzun ve sonraki adımın ne olduğunu hep birlikte göreceğiz. Hangi yönde gideceğimizi yakında belirleyeceğiz. Daha kapsamlı konuşmak istemiyorum, çünkü bunun için zaman uygun değil” şeklinde konuştu…

Hırvatistan Milli Takımı coachu Aleksandar Petrovic‘in önümüzdeki günlerde görevinden ayrılacağı ise kulislerden seslendirilen gelişmelerden biri….

.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz