Bogdan Tanjevic’in Yerine Kim Geçecek?

0
868

Geride sezon sonunda 4 yıl görev yaptığı Kızılyıldız‘dan kopan Dejan Radonjic‘in bir milli takımın başına geçeceği iddia edildi.

47 yaşındaki Karadağ asıllı teknik adamın, 2011 yılında bir süre görev yaptığı Karadağ Milli Takımına geri döneceği ileri sürüldü. Kasım ayında başlayacak olan Dünya Kupası Elemeleri için Bogdan Tanjevic‘in Avrupa Şampiyonası’nın ardından milli takım dümenini terk edebileceği kulislerde yankılanıyor.

70 yaşını geride bırakan Tanjevic’in Karadağ basketbol takımında çalışmalarına devam etme arzusuna rağmen, işini genç meslektaşlarından birine devretmenin daha iyi olacağını düşündüğü bildirildi. Tecrübeli teknik adamın yakın çevresine ”Elbette bir arzum var. Bir seçim yapacağız. Artık koltuğumu Dejan Radonjic’e veya Dusko Ivanovic’e verebilirim. Onların bunu daha iyi yapabileceğini biliyorum” dediği öğrenildi.

İstanbul’da devam eden Eurobasket 2017’de Karadağ’ın Son 16’daki maçını locadan takip eden Radonjic’in (Arka sıra, soldan birinci) göreve yakın bir zamanda başlayacağı ileri sürüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz